Lindvalls Fönsterputs Ab

Lindvalls Fönsterputs Ab i Svalöv

Lindvalls Fönsterputs Ab är ett lokalt alternativ för städtjänster i Svalöv. Kontrollera adress, kontaktuppgifter, öppettider och betyg och omdömen och be därefter om ett tydligt prisförslag. Det publicerade betyget är 5/5 baserat på 2 recensioner. Jämför gärna fler företag i staden innan du bestämmer dig.

Innan du bokar Lindvalls Fönsterputs Ab
Bedöm om företaget passar ditt behov och jämför sedan med städföretag i Svalöv. Be om ett skriftligt prisförslag där omfattning, RUT-avdrag och eventuella tillägg framgår.
Sidinformationen genereras dagligen · Senast genererad:
Profiluppgifter Komplett
Kontrollera före bokning

Gå igenom punkterna och be företaget bekräfta det som är avgörande för just din bokning.

  • Det publicerade betyget är 5/5 och bygger på 2 recensioner. Läs vad omdömena faktiskt säger, inte bara snittbetyget.
  • Be om en skriftlig offert där arbetsmoment, tidsåtgång, material, framkörning och eventuella tillägg framgår.
  • Kontrollera om RUT-avdrag kan användas och om priset anges före eller efter avdrag.
  • Bekräfta att de publicerade öppettiderna också motsvarar faktisk bokningsbar tid den dag du behöver hjälp.
Betyg: 5/5 · Omdömen: 2 recensioner
Kontakt och praktiska uppgifter

Adress:Idrottsgatan 3, 268 31 Svalöv, Sverige

Telefon:+46 72 259 91 45

En bra jämförelse väger samman profiluppgifter, omdömen, offert och faktisk tillgänglighet.

För dig som vill jämföra städfirmor i Svalöv är detta ett smidigt sätt att snabbt få en överblick och kontrollera praktisk information innan du kontaktar företaget.

Lindvalls Fönsterputs Ab

Upptäck Lindvalls Fönsterputs Ab, ett företag som kan vara relevant för dig som söker städfirma eller städtjänster i Svalöv. Här hittar du praktisk information om adress, kontaktuppgifter, öppettider, betyg och recensioner.

Städfirma
Lindvalls Fönsterputs Ab
Adress
Idrottsgatan 3, 268 31 Svalöv, Sverige
Telefonnummer
+46 72 259 91 45
Betyg & recensioner
5 av 5 (2 recensioner)
Tjänster
Fönsterputsning

Företaget är kategoriserat under Fönsterputsning. Kontrollera alltid direkt med företaget vilka tjänster som erbjuds, aktuell tillgänglighet, priser och villkor innan du bokar eller gör en förfrågan.

Öppettider
Se aktuella öppettider i tabellen nedan.
DagTid
Måndag08–17
Tisdag08–17
Onsdag08–17
Torsdag08–17
Fredag08–17
LördagStängt
SöndagStängt

I området kring Heleneborg

Det här företaget kan vara ett praktiskt alternativ för dig som söker städfirma nära Heleneborg eller andra delar av Svalöv.

Adressen ligger i postnummer 268 31, nära Heleneborg. Det kan vara en praktisk detalj när du jämför städföretag i Svalöv och andra delar av Skåne.

Det här hittar du

  • Grundläggande information om Lindvalls Fönsterputs Ab i Svalöv.
  • Översikt över kontaktuppgifter, öppettider, betyg och plats.
  • En enkel vägledning för dig som söker städfirma eller städtjänster nära dig.

Hitta till Lindvalls Fönsterputs Ab

Se var Lindvalls Fönsterputs Ab ligger och planera din väg dit direkt.

Städtjänster hos Lindvalls Fönsterputs Ab

Lindvalls Fönsterputs Ab är ett företag i Svalöv som erbjuder städtjänster som kan vara relevanta för dig som söker hjälp med städning. Kontrollera alltid direkt med företaget vilka specifika tjänster de tillhandahåller, då det kan variera beroende på företagets tjänster.

Kontakt

Kontakta Lindvalls Fönsterputs Ab direkt för mer information om tider, tillgänglighet, tjänster och villkor.

Recensioner

0
0 out of 5 stars (based on 0 reviews)

Omdömen och betyg kan ge en snabb överblick, men bör alltid ses som vägledande information. Jämför gärna flera städfirmor i Svalöv och kontrollera kontaktuppgifter, öppettider och tjänster innan du väljer.

Jämför fler alternativ innan du kontaktar
Jämför fler städföretag, områden och praktiska sökningar i Svalöv. Använd blocket för att kontrollera alternativ, inte för att blanda ihop sökningar med stadslänkar.
Andra städer i Skåne
Fler städfirmor och städtjänster i samma län
Till toppen